Markowe wozy – nabędziesz je na specjalnych licytacjach

By Category :

Każdy z nas marzy o życiu w splendorze, to kłopotliwe, świat jest tak zbudowany, że nie każdy w tym splendorze może żyć. Właśnie dlatego opowiastki o tym, że jakiś samochód należący do kogoś istotnego został kupiony za ciężkie pieniądze, na ogół rozpatrujemy z przymrużeniem oka. Okazuje się, że wiele z używanych przez istotne osoby przedmiotów, gdy trafi na aukcję, może osiągnąć wartość przekraczającą o wiele wartość rynkową. Najlepszym tego przykładem są luksusowe samochody, które dawno temu były własnością legendarnych polityków, aktorów, celebrytów, piosenkarzy. Niedawno na międzynarodowej aukcji znalazły się doborowe samochody, należące do obalonego prezydenta Tunezji. Jako, że miał on ogromne zamiłowanie do luksusu, wszelkie samochody znajdujące się w jego stajni były autami krótkich serii, wytwarzanych dla najbogatszych ludzi tego świata. To smutne, tunezyjski tyran, despota został obalony, a uciekając wraz z żoną do Arabii Saudyjskiej, wszelkie swoje korzystna musiał zostawić w kraju, a rząd tunezyjski wystawił je na aukcję, by odzyskać choć znikomą część zagrabionych przez niego walut. 

Które samochodowe perełki pojawiły się na aukcji? 

Maybach 62

Cadillac Limousine Mi Blinde

Aston Martin Vanquish

Bentley Continental Sport

Mercedes CL Sport

Porsche Panamera

GMC Cadillac

Lamborghini Gallardo

Mercedes McLaren

Licytacje szykownych samochodów na świecie przyciągają wielu widzów – jedni chcą zakupić samochód mający swoją historię, inni chcą z bliska obejrzeć splendor oraz zadumać się nad blaskiem innych. Wielokrotnie, z racji na swoją wartość historyczną, ceny takich samochodów szybują w górę. Niejeden pragnąłby jeździć wozem, który kiedyś należał do Marlona Brando, Sylwestra Stallone czy innej gwiazdy. I naturalnie w wypadku wozów gustownych, które zostały wystawione na aukcje z różnych przyczyn, najdroższa jest ich historia – na stronie lifestyle przedstawiamy takie przypadki.

Przetargi aut wytwornych cieszą się kolosalnym zainteresowaniem. I nie chodzi tutaj jedynie o wozy najnowszej generacji – niejednokrotnie się zdarza, że najwyższe kwoty zdobywają samochody kilkudziesięcioletnie, jednak mające jakąś własną historię. W jaki sposób dotychczas, najwyższą cenę zdobył samochód z 1957 roku – czerwone Ferrai Testa Rossa, został sprzedany za astronomiczna sumę 16,4 mln dolarów. Jest to najlepszy wynik cenowy na licytacjach samochodowych. O tym samochodzie wiadomo jedynie, że przez osiem lat brał udział w rajdach samochodowych na obszarze Stanów Zjednoczonych oraz Europy, kto jest jego nabywcą – nie ujawniono.

Sprawdź również:

https://www.extratimeout.com              cars

https://www.fox360.net/pl         biznes

https://www.fox360.net              automotive

https://bluepanther24.com/ – beauty

https://bluepanther24.com/pl – zdrowie

Author :

0 thoughts on “Markowe wozy – nabędziesz je na specjalnych licytacjach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *